मधेश झरे सेनापति, सुरक्षा चुस्त राख्न निर्देशन

Posted: November 30, 2017 in Nepal Vote 2017, Security

बाराकाे निजगणमा प्रधानसेनापति राजेन्द्र क्षत्री
साैजन्य: नेपाली सेना

काठमाडौं– नेपाली सेनाका सेनापति प्रतिनिधी सभा तथा प्रदेश सभा निर्वाचन कार्यक्रम अन्तर्गत दोस्रो चरणमा निर्वाचन हुने प्रदेश दुईका चार जिल्ला भ्रमण गरेका छन । प्रधानसेनापति राजेन्द्र क्षत्रीले दोश्रो चरणमा मंसिर २१ गते सम्पन्न हुन गईरहेको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनको सुरक्षार्थ सिराहा, धनुषा, रौतहट र बारामा खडा भएका सुरक्षा बेशहरुको निरीक्षण भ्रमण गरेका हुन ।

सैनिक जनसम्पर्क तथा सूचना निर्देशनालयका अनुसार निरीक्षण भ्रमणको क्रममा प्रधानसेनापति क्षत्रीले सुरक्षा बेशहरुको स्थलगत बस्तुस्थिति, अपरेशन, तालिम, बन्दोबस्ती लगायत आसन्न प्रतिनिधि तथा प्रदेशसभाको निर्वाचनलाई शान्तिपूर्ण, निष्पक्ष तथा भयरहित बातावरणमा सम्पन्न गराउन भएका तयारीहरुको बिषयमा जानकारी लिएका थिए ।

प्रधानसेनापति क्षत्रीले बिहीबार नै काठमाण्डौ—तराई÷मधेश द्रुतमार्ग निर्माण कार्यदल गणको मकवानपुर जिल्लाको दोभान र बारा जिल्लाको निजगढस्थित नवनिर्मित बेशक्याम्पहरुको समेत उदघाटन गरेका छन । दुबै कार्यक्रमहरु सम्पन्न गरी प्रधानसेनापति क्षत्री बिहीबार नै काठमाडौं फिर्ता भएका छन ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.