आइजीपी फेर्ने भन्दै हिडने, कारवाही गरौं– महानिरीक्षक अर्याल

Posted: November 13, 2017 in police, Security
Tags: , , , , ,

काठमाडौं–प्रहरी महानिरीक्षक प्रकाश अर्यालको सोमबार प्रहरी मुख्यालयमा बेग्लै रुप र ब्यवहार देखेर उनी निकट प्रहरी अधिकारी समेत तर्सिए । निर्वाचन सुरक्षा सहित विविध बिषयमा प्रहरी अधिकारी ब्रिफिङका लागि महानिरीक्षक सचिवालयले बोलाएको थियो । सबै समयमै मुख्यालय पुगे ।
निर्वाचन सुरक्षाका बिषयमा आफु मातहतका अधिकारीलाई सुरक्षा ब्यवस्था चुस्त दुरुस्त राख्न निर्देशन दिदैं आवश्यक साथ र सहयोगका लागि प्रहरी प्रधान कार्यालय र गृह मन्त्रालयले पूर्ण सहयोग गर्ने बताएपछि सबैले अब चिफ सापको ब्रिफिङ सकिएको ठाने । तर बोल्दा बोल्दै एकाएक महानिरीक्षक अर्याल जंगिए ।
‘आफुले काम के ग¥यो भन्दा बताउन नसक्ने, सरुवा र बढुवामा आफुलाई अब्बल भन्दै हिडने’ अर्यालको भनाई उद्दृतगर्दै ब्रिफिङमा सहभागी एक अधिकारीले भने । महानिरीक्षक अर्यालले थपे ‘काम छैन, प्रहरीमा गुटबन्दी ग¥यो, नचाहिने अफवाह फैलायो अनि आईजीपी परिवर्तन गर्ने भन्दै हिडनेको रेर्कड छ, कानुन अनुसार कारवाही थालौं’ । ती अधिकारीले पर्दाफासलाइ भने ।
प्रहरी महानिरीक्षक अर्याल कम बोल्ने तर बोल्दा हाँसेर बोल्ने सहनशील अधिकारीका रुपमा परिचित छन । तर सोमबार उनको यो रुप देखेपछि धेरै प्रहरी अधिकारी भन्दै थिए ‘आइजीपी साप त कडा पो रहेछन, अफवाह गर्नेको अब खैरियत भएन’।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.