सेनालाई अमेरिकाको एक्जावेटर र डोजर सहयोग

Posted: मार्च 6, 2015 in Army
ट्यागहरु:, , ,

198-02

KATHMANDU: अमेरिकाको एशिया प्यासिफीक कमाण्डले निर्माण तथा आपतकालिन उद्दारमा सहयोगी सवारीसाधन तथा उपकरण नेपाली सेनालाई उपलब्ध गराएको छ । सडक, तथा ठुला संरचना निर्माणमा उपयोगी उपकरण शुक्रबार नेपालका लागि अमेरिकी राजदुत पिटर डब्लु बोडेले प्रधानसेनापति गौरबशम्सेर राणालाई हस्तानान्तरण गरेका हुन ।

198-01
अमेरिकाकोे सहयोगमा पांचखाल स्थित नेपाली सेनाको श्री वीरेन्द्र शान्ति कार्य तालिम केन्द्रको लागि सहयोग स्वरुप जेसिभी एक्जावेटर, डोजर मोटर ग्रेडर जस्ता उपकरण उपलब्ध गराएको हो । सहयोग हस्तानान्तरणका लागि काभ्रे पुगेका राजदुत बोडेले द्वन्दग्रस्त क्षेत्रमा शान्ति स्थापनाका लागि खटिने फौजमध्य छैठौ स्थानमा नेपाल रहेकोे भन्दै नेपालीहरुको योगदानको प्रसंसा गरेको सैनिक जनसम्पर्क निद्र्रेशनालयले जनाएको छ।

Advertisements

जवाफ लेख्नुहोस्

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  बदल्नुहोस )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  बदल्नुहोस )

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.