सेनालाई अमेरिकाको एक्जावेटर र डोजर सहयोग

Posted: March 6, 2015 in By Deepak Kharel
Tags: , , ,

198-02

KATHMANDU: अमेरिकाको एशिया प्यासिफीक कमाण्डले निर्माण तथा आपतकालिन उद्दारमा सहयोगी सवारीसाधन तथा उपकरण नेपाली सेनालाई उपलब्ध गराएको छ । सडक, तथा ठुला संरचना निर्माणमा उपयोगी उपकरण शुक्रबार नेपालका लागि अमेरिकी राजदुत पिटर डब्लु बोडेले प्रधानसेनापति गौरबशम्सेर राणालाई हस्तानान्तरण गरेका हुन ।

198-01
अमेरिकाकोे सहयोगमा पांचखाल स्थित नेपाली सेनाको श्री वीरेन्द्र शान्ति कार्य तालिम केन्द्रको लागि सहयोग स्वरुप जेसिभी एक्जावेटर, डोजर मोटर ग्रेडर जस्ता उपकरण उपलब्ध गराएको हो । सहयोग हस्तानान्तरणका लागि काभ्रे पुगेका राजदुत बोडेले द्वन्दग्रस्त क्षेत्रमा शान्ति स्थापनाका लागि खटिने फौजमध्य छैठौ स्थानमा नेपाल रहेकोे भन्दै नेपालीहरुको योगदानको प्रसंसा गरेको सैनिक जनसम्पर्क निद्र्रेशनालयले जनाएको छ।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.