चिनियाँं कैदी अस्पतालबाटै फरार , प्रहरी र जेल प्रशासन शंकाको घेरामा

Posted: September 22, 2014 in By Deepak Kharel

काठमाडौंः बन्यजन्तुको अवैध ओसारपसारमा संलग्न एकजना चिनियाँं नागरीक प्रहरी र जेल प्रशासनको कमजोरीका कारण फरार भएका छन । वनसम्बन्धी मुद्दामा १५ वर्ष जेल सजाय काटिरहेका चिनियाँ नागरिक जु याङ खा सोमबार पाटन अस्पतालबाट फरार भएका हुन । शौचालय जाने बाहनामा प्रहरीको आँखा छलेर उनी फरार भएका हुन्। त्यहाँ उनले शौचालय जान चाहेपछि सुरक्षाकर्मीले छोडिदिएका थिए। दाँंत दुखेको भन्दै अस्पताल जान निवेदन दिएका खालाई जेलप्रशासनले बिहानै आठ बजे अस्पताल लगेको थियो । खा पूर्व योजना अनुसार नियोजित रुपमा जेलबाट फरार भएको घटनाक्रमले पुष्टि गरेको हो । chinese  farar दाँत दुखेपछि बिहान ८ बजे उनलाई पाटन अस्पतालको डेन्टल विभागमा पुर्‍याइएको महानगरीय प्रहरी परिसर ललितपुरका डिएसपी पवन गिरीले बताए। याङ खालाई जिल्ला वन कार्यालय सिन्धुपाल्चोकले गत वर्ष वन मुद्धामा १५ वर्ष कैद तथा एक लाख जरिवानाको फैसला सुनाएको थियो। पछि उनलाई काराखार स्थानान्तरण गरी ललितपुरको नक्खु जेल ल्याइएको थियो। खा गत माघ देखि नख्खु कारागारमा कैद भुक्तान गर्दे आएका थिए।

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.