अबैध युयान सहित चिनियाँ नागरिक पक्राउ

Posted: November 2, 2012 in By Deepak Kharel

मनोज बस्नेत

अबैध रुपमा चिनियाँ मुद्रा युयान ओसारपसार गर्ने दुई चिनियाँ नागरिकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । तस्करी नियन्त्रण गर्न जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट अरनिको राजमार्गमा खटिएको टोलीले दोलालघाटबाट उनीहरुलाई युयान सहित पक्राउ गरेको हो ।

चिनियाँ बजार खासा तर्फ जाँदै गर्दा उनीहरु पक्राउ परेका हुन् । पक्राउ पर्नेमा चिनियाँ नागरिक यो लियनगिल्न र योङ याङ छन् । पक्राउ परेका लियनगिल्नको साथबाट १ सय दरका ३ सय ६३ थान र याङबाट ५० दरका २६ थान युयान बरामद गरिएको जिल्ला प्रहरी प्रमुख गीता उप्रेतीले बताईन । ‘बरामद अबैध युयान सहित पक्राउ परेको दुवैलाई आवश्यक कारवाहीको लागि राजस्व अनुसन्धान बिभागमा पठाएका छौ’ उनले भनिन् ‘आधिकारिक निकायको अनुमति बिना ठुलो परिमाणमा बिदेशी मुद्रा ओसार पसार गर्न पाईदैन ।’

प्रकाशित मिति: २०६९ कार्तिक १७ १२:३०

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.